Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Copyright © 2021 Monika Grobelna Coachella

Poznajmy się!

Moja duchowa i osobista przemiana zaczęła się dużo wcześniej,
zanim w 2016 roku ukończyłam Akademię Coachingu w Wyższej Szkole  Bankowej
w Gdańsku. Trudne doświadczenia spowodowały, że zmiana stała się nieunikniona! Dziś wiem, że to był idealny moment na poznanie Swojego geniuszu, jakim jest towarzyszenie ludziom
w odkrywaniu ich Mocy i Lekkości w ich życiu. 

Wiedzę zdobywałam u takich nauczycieli jak Piotr Wlodarczyk, Magdalena Giec, Andrew Barnes, Santoshi, Freya Wolna i John Hawken oraz Katarzyna Jola Butryn i Marcin Pracki. Trzy lata współpracowałam ze szkołą dla kobiet - Sex & Love School Karo Akabal, prowadząc webinary, warsztaty i trzymając kręgi.

Fascynacja transformującą potęgą dotyku zaprowadziła mnie do Cuddle Professionals International, gdzie uzyskałam międzynarodowy certyfikat profesjonalnego przytulacza.
Od kilku lat prowadzę moje autorskie warsztaty bliskości i komunikacji, medytacje
(jako Natural Healer - Meditation Guide) i ceremonie kakao.

W 2020 roku otrzymałam statuetkę Lidera Odkrywania Kobiecości Businesswoman and Life Polish Awards i zostałam nominowana w plebiscycie na Autentyczną Kobietę Roku 2020, co było rezultatem mojej kilkuletniej pracy z kobietami i działalności na ich rzecz.

W swojej praktyce łączę pracę z emocjami, ciałem, umysłem, świadomością i podświadomością. Wszystko po to, abyś mógł odkryć Swoją Moc.

 

Mentorka-Coachella Monika Grobelna