Roczna, niesamowita przygoda na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Można powiedzieć, że to była permanentna sesja coachingowa. Maksymalna dawka praktyki. Dzięki temu pracowałam na żywych organizmach;-), włączając w to swoich kolegów i koleżanki oraz samą siebie. 

Akademia Coachingu 

Oczywiście najpierw przez wiele miesięcy byłam pilną uczennicą, a moje zaangażowanie zaowocowało współpracą, która obejmowała między innymi organizowanie i trzymanie kręgów online i na żywo, prowadzenie i współprowadzenie webinarów online, przygotowywanie i uczestnictwo w warsztatach jako asystentka, pracę indywidualną z kobietami, m. in. z transformowaniem przekonań i emocji, aby nam służyły, a także uwalnianiem traum z ciała. 

Współpraca z Sex & Love School

Wydany przez Cuddle Professionals International, promujący dotyk, dawany i przyjmowany za obopólną zgodą dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Kurs obejmował m. in. wiadomości na temat istoty dotyku, jego rodzajów i oddziaływania na człowieka, a także zasad etycznego dotyku o charakterze platonicznym. 

Międzynarodowy Certyfikat
Profesjonalnego Przytulacza

Tematem przewodnim kursu było zastosowanie sztuki w procesie odblokowywania mocy podświadomości, zmniejszenia bólu, transformowania emocji, wyrażania siebie, leczenie traum z przeszłości, wzmacniania intuicji, eksplorowania najgłębszych marzeń i pragnień, odkrywania i uwalniania się od wzorców itd.

Akredytowany kurs terapii sztuką w life coachingu

Pomimo doświadczenia w prowadzeniu medytacji podczas kręgów i warsztatów, a także webinarów online, postanowiłam ukończyć kurs, który pozwoli mi jeszcze bardziej profesjonalnie przygotowywać medytacje prowadzone oraz trzymać przestrzeń dla uczestników. 

Certyfikat prowadzącej medytacje

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Copyright © 2021 Monika Grobelna Coachella