Monika Grobelna Coach Transpersonalny

Prowadzę coaching indywidualny i grupowy, warsztaty, medytacje, kręgi, zarówno kobiece, jak i mieszane, oraz gry terapeutyczne. Jako coach wspieram swoich klientów w odkrywaniu i realizowaniu ich prawdziwych pragnień. Wierzę głęboko, że każdy człowiek posiada wystarczające zasoby, aby żyć tak, jak tego pragnie. 

 

 

 

 

 

​W drugiej połowie 2015 roku moje życie zatrzęsło się w posadach w związku z rozstaniem z długoletnim partnerem, co stało się jednym z bodźców, które skierowały mnie na ścieżkę rozwoju osobistego i duchowego. Prawda jest taka, że już wcześniej pojawiła się sytuacja, dzięki której zauważyłam, iż w moim życiu czegoś brakuje. Pewnego dnia trafiłam na ćwiczenie, które wymagało wymienienia pięciu rzeczy z życia codziennego, sprawiających przyjemność. Tydzień zajęło mi dotarcie do ściany, przy której zrozumiałam, że nie odczuwam prawdziwej przyjemności. 

Moja historia

Zaczęłam od pracy z książką "Trening szczęścia" Beaty Pawlikowskiej. Później zaczęłam czytać bloga psychologa i trenera Edyty Zając i po jakimś czasie - wraz z psychologiem i psychodietetykiem Anną Paluch - zaczęłyśmy kreować wspólny projekt - portal internetowy "Dbam o cud".

Akademia Coachingu i Sex and Love School Karo Akabal pozwoliły mi odnaleźć dalszą ścieżkę, zarówno osobistą, jak i zawodową. Kluczowa była zmiana przekonań, odzyskanie kontaktu z ciałem, emocjami i własną seksualnością. To doprowadziło mnie do miejsca, w którym stałam się członkinią tzw. Sexy Teamu, współtworzącego wspomnianą Sex na Love School. Tam zdobyłam doświadczenie w wielu dziedzinach, w tym w głębokiej pracy z kobietami na wielu poziomach, trzymania kręgów i prowadzenia jeszcze bardziej zaawansowanych warsztatów i webinarów. 

 

Co dziś wybieram?

​​Wybieram życie sensualne i autentyczne ze wszystkimi jego blaskami i cieniami. Nie przepuszczam okazji, aby podróżować, poznawać ludzi, dowiadywać się wciąż czegoś nowego, smakować życie we wszystkich jego przejawach, doświadczać przepływu i pogłębiać samoświadomość.

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Copyright © 2021 Monika Grobelna Coachella